У звичайному режимі гравець використовує власні кошти. Компанія Igrosoft випустила Crazy Monkey slot у 2003 році, коли працювали наземні гральні зали. В ігровому автоматі представлено тему дикої природи. Однією із його родзинок є весела мавпочка, на честь якої слот отримає назву. Вона присутня на екрані та супроводжує учасників ігрового процесу на всіх етапах. Забавна героїня та весела музична композиція створюють позитивну атмосферу гри.

гра crazy monkey

Її активація відбувається після кожної призової комбінації. Відкривши карту більше значення є шанс подвоїти зароблену грошову суму. Вона випадає на всіх барабанах, і для запуску додаткового раунду потрібно не менше трьох таких символів.

На відміну від попередньої версії, символи грального автомата промальовані якісніше, також насиченою стала анімація. Смарагдові кольори конкурують в ігровому автоматі з червоними та жовтими тонами, що надає візуалізації соковитості. Для поля було вибрано п’ять барабанів у комбінації із дев’ятьма лініями. Комахи, рослини та тварини вибрані тематичними зображеннями в ігровому автоматі. Contorl.net.ua – це ігровий веб-сайт наступного покоління з безкоштовними іграми в казино, метою якого є огляд усіх онлайн-слотів.

На Чернігівщині Планують Помякшити Заборону На Торгівлю Алкоголем

У разі успішного збирання врожаю геймер потрапить у другий тур. Все, що потрібно зробити тут-це правильно вибрати табличку, що приховує приз. Варто зауважити, що потрапити в бонусну гру можна після випаду на ігровому полі мінімум трьох зображень з мавпочкою. У структурі відеослота крейзі манки застосовується 5 барабанів та 9 ліній. Перевагою грального автомата є двостороння побудова призових комбінацій.

Основний Раунд Гри

Вони складаються з 3-5 ідентичних базових елементів, що згрупувалися в сусідніх барабанах будь-якої активної лінії. Прив’язки до крайніх вертикалів немає – це значно збільшує шанси на успіх. Локація автомата – яскрава зелень тропічного лісу. Мавпа, що постійно присутня на екрані, нетерпляче скаче під ігровим полем, оснащеним п’ятьма барабанами. Ставки пропонується робити на 1, three, 5, 7 чи 9 ліній.

Ігровий Автомат Crazy Monkey Мавпочки

На сайті також проводяться Чемпіон Космолот акції з різними подарунками. Отримати фриспіни та інші заохочення, користувачі можуть виконати прості список завдання. Якщо лотереї або бонус-коди не становлять інтересу, то отримати подарунки можна, взявши участь у лотереях, які проводить Космолот Київ.